Nasze rekomendacje

 

Hotel i Restauracja Gościniec na zlecenie naszej firmy niezapomnianą imprezę integracyjną dla naszych pracowników. Wyjątkowość wystroju i obsługi hotelu zapewniły doskonały komfort i podkreśliły charakter spotkania. Zespół i właściciele hotelu i restauracji wykazali wyjątkową staranność w przygotowaniu naszego spotkania, Całość była przygotowana profesjonalnie.

Hotel i Restauracja Gościniec to właściwe miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i firmowych a także szkoleń

Rekomendacja terbud

 

Łukasz Jonkwisz

Pełnomocnik właściciela, Terbud

W imieniu własnym jak i pracowników firmy Blejkan S.A., chciałbym serdecznie podziękować właścicielowi Kompleksu Gastronomiczno – Hotelowego Gościniec za profesjonalne podejście do klienta dzięki czemu stworzony klimat sprzyjał miłemu pobytowi w w/w obiekcie.

Na szczególną uwagę zasługuje kuchnia, która jest wyśmienita.

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest to idealne miejsce na zorganizowanie imprez okolicznościowych, firmowych jak i zarówno szkoleń.

Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie i pełen profesjonalizm pracowników Gościńca. Wpłynął on na nas bardzo pozytywnie, przez co mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wielu klientów.

Rekomendacje blejkan

Łukasz Jarocki

Dyrektor ds. technicznych, Blejkan

Dane kontaktowe

87-800 Włocławek
ul. Toruńska 104 C

tel. 600 955 643    608 057 748

e-mail: biuro@gosciniec.wloclawek.pl

Znajdź nas na

Zostaw nam kontakt

Zostaw kontakt do Siebie, skontaktujemy się z Tobą!

Nowe pole

15 + 10 =