Imprezy okolicznościowe

 

Co organizujemy?

Staramy się Państwu towarzyszyć w wyjątkowych chwilach i oferujemy swoją pomoc w organizacji imprez takich jak komunie, chrzciny, jubileusze, uroczystości rodzinne, a w przypadku imprezy niespodzianki nie piśniemy ani słówka 😉
Przytulne wnętrza harmonizują z efektami pracy naszych doświadczonych kucharzy, serwujących przepyszne dania polskiej kuchni.
Uświetnimy te chwile w gronie najbliższych w naszym Gościńcu. Zapraszamy!

Nasze sale :

sala Złota- 330 m2, 200 miejsc
sala Kryształowa- 100 m2, 70 miejsc
sala Srebrna- 60 m2, 40 miejsc

Hej wesele!

Niezwykły klimat, ciepłe wnętrza, wyborne menu, przesympatyczna i pomocna obsługa to gwarancja udanej zabawy! Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, aby Państwo Młodzi mogli bez stresu cieszyć się swoim świętem.

Chrzciny, komunie…

Czeka Cię przyjęcie komunijne bądź chrzciny swojej pociechy? Unikalna atmosfera, pyszne jedzenie w świetnie udekorowanej przestrzeni oraz pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu całości wydarzenia… To wszystko po to, aby dzień ten zapadł w pamięci Twojej i twoich gości.

Idealne miejsce na…

…urodziny, imieniny, rocznice ślubu i inne jubileusze. Przygotujemy dla Państwa przyjęcie z tych niezwykłych okazji z przyjemnością i dużym zaangażowaniem. Doskonała kuchnia rozpieści podniebienia gości, a jakość obsługi i aranżacja miejsca sprawi, że uroczystość przebiegnie w miłej i ciepłej atmosferze.

Dla firm

Zorganizujemy z powodzeniem również event firmowy tj. imprezę integracyjną czy też wigilię firmową. Imprezy integracyjne dla firm to doskonała okazja na poprawę relacji pomiędzy pracownikami i podsumowanie osiągnięć firmy w mniej oficjalnej atmosferze. Przecież nie samą pracą człowiek żyje 🙂

Dane kontaktowe

87-800 Włocławek
ul. Toruńska 104 C

tel. 600 955 643    608 057 748

e-mail: biuro@gosciniec.wloclawek.pl

Znajdź nas na

Zostaw nam kontakt

Zostaw kontakt do Siebie, skontaktujemy się z Tobą!

Nowe pole

6 + 3 =